O mnie

Cześć! Nazywam się Jan Trippner i jestem projektantem graficznym. Projektuję logo dla klientów oraz dla agencji reklamowych (jako podwykonawca).

Jak mogę pomóc Twojej firmie

Mogę Ci pomóc lepiej zacząć przygodę z Twoją firmą – zaczniesz od solidnego wizerunku, który pasuje do Twojej firmy, a nie od logo z ukradzionego przez „grafika” projektu (o prawo do używania którego będziesz się być może musiał później sądzić z jego właścicielem) lub clipartu (do którego nie będziesz miał praw, jeśli Twoja firma osiągnie sukces i dalsza działalność będzie wymagała rejestracji logo). Otrzymasz również wszystkie niezbędne pliki i wersje logo – będą one potrzebne w zależności od wybranych zastosowań (druk jednokolorowy, haft, oklejanie folią, itd).

Jak zostałem profesjonalnym projektantem

Zawsze fascynowała mnie zwięzła forma projektów logo. Bez względu na to, czy jest to logo znanej firmy lub marki, czy też zespołu muzycznego. Potem przypadkowo zainteresowałem się grafiką podczas studiów. Moja pierwsza praca po ukończeniu studiów związana była również z projektowaniem graficznym. Nowa fascynacja tematyką logo pojawiła się parę lat później. Projektowałem coraz mniej stron internetowych, a coraz więcej logo. Dziś projektuję już prawie wyłącznie logo i identyfikację wizualną.

Czy można mi zaufać

Wśród klientów, dla których projektowałem, znalazły się m.in. Volkswagen, BP, Cadbury i Hasbro. Moje prace zostały wydrukowane w wiodących publikacjach na temat projektowania logo: książkach LogoPond Book i LogoLounge Book. Pomimo setek zrealizowanych projektów traktuję każde logo jako nowe wyzwanie. Zobacz mój profil w portalu Logopond.

Co odróżnia mnie od innych

Uczciwość wobec klienta i jakość pracy. Klient otrzymuje wszystkie niezbędne pliki i wersje logo. Dokładam również wszelkich starań, aby projekty idealnie pasowały do dostarczonego briefu projektowego. Jeśli źle go zinterpretuję, co może się zdarzyć w przypadku pracy twórczej – dodam do paczki dodatkowe koncepcje bez dodatkowej opłaty.